Pierwszy post


Estetka, szukająca inspiracji w zdjęciach, obrazach i otaczających ją ludziach. Zagorzała czytelniczka, pochłaniająca książkę za książką. Fanatyczka mody, która wszystkie swoje oszczędności przeznacza na podążanie za trendami. Adoratorka pielęgnacyjnych nowości. Pasjonatka podróży, która wciąż szuka swojego miejsca na ziemi poza granicami ojczyzny. Miłośniczka kite surfingu, narciarstwa i włoskiej kuchni.
   Dziewczyna, która codziennie odkrywa samą siebie, co wydaje się być nie lada wyzwaniem. Komunikatywna i otwarta na nowe znajomości, lecz nieufna i tajemnicza. Kreatywna, lecz wciąż szukająca unikatowości w samej sobie.  Kim chcę być w przyszłości? Wciąż szukam na to odpowiedzi.

Chyba nikt nie poznał mnie tak jak Ty
po przeczytaniu tego tekstu

   Blog powstał z chęci samorealizacji. Znajdziecie tutaj odzwierciedlenie mojej osobowości, czyli dużo mody, pielęgnacji, zdjęć i trochę punktów mojego widzenia. 
   

.

Share:

2 komentarze

  1. Też lubię modę, śpiewać (niekoniecznie Amy) i ćwicze z Mel B (Chodakowska mi nie jest potrzebna :D) Myślę, że
    skoro mamy wspólne zanteresowania to będę wpadała jescze częściej. Może ty zajrzysz do mnie? http://keepcalmandlovefashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej tu Kasia z be-swan, również zmieniłam domenę ;) http://mekatiesophie.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze będą usuwane. Za każdy komentarz serdecznie dziękuje i zachęcam do zaobserwowania bloga, aby być na bieżąco ze wszystkimi postami! ❤ Jeżeli twój blog mi się spodoba, z pewnością odwzajemnię obserwację.