My birthday post!

Dzisiejszy post... dość osobisty, a mianowicie urodziny. Nie bloga, ale moje własne, które były wczoraj 13 grudnia. Jedyny taki dzień w roku, w którym tak na prawdę cieszysz się z dnia w którym będziesz o rok starsza. Ale tak naprawdę czy tego właśnie chcemy? Czas leci nie ubłagalnie szybko, przecieka nam przez palce, każdy z nas zapewne pamięta dni spędzone w przedszkolu, szkole, te gorsze i te lepsze, których dziś  już niestety nie uda nam się przywrócić. 
Data moich urodzin, nie jest dla mnie za bardzo korzystna. Radość w dniu, kiedy skończyło się w końcu upragnione czternaście lat, szybko kończy się po miesiącu, kiedy rówieśnicy mają już piętnaście. No cóż, na to już nikt nie ma wpływu.Sobotni dzień, przeddzień moich urodzin, spędziłam w kinie z najlepszą ekipą jaką mogłam sobie wymarzyć. Były ze mną jedne z najbliższych mi osób. Jeśli oglądaliście "Super Dzieciaka" w Telewizji Polsat to zapewne od pierwszego spojrzenia na powyższe zdjęcie wypatrzyliście Wojtka (pierwszy od lewej) oraz Kubę (obok Wojtka), który zdobył drugie miejsce w tym programie. 
Taką grupką udaliśmy się do kina na film "Kochajmy się od święta". Tuż po seansie kilka osób po tym jak chłopcy zamieścili na swoich snapchat'ach (Kuba- tojakubaaa Wojtek- wojtasolejarz) pod kinem stało kilka dziewcząt, które chciały zrobić sobie z nimi zdjęcia. W ten dzień planowane było także lodowisko, które niestety nie doszło do skutku ze względu na znajdujące się tam zawody. Od nich wszystkich dostałam przecudowne, symboliczne prezenty, za które z tego miejsca bardzo serdecznie im dziękuje!


Dziękuję także znajomym, rodzinie i czytelnikom którzy w tym dniu złożyli mi życzenia!

e mail: julikaz@wp.pl
snapchat: julietta7239

Share:

12 komentarze

 1. Sto lat xd Twoja Marta :*

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna choinka i sto lat
  :) zapraszam na KONKURS Zapraszam na bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najnajnajlepszego.
  Jak ja chciałabym mieć 14 lat... ;)
  http://lifeasems.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego, na razie chcemy być starsi, ja nie mogę się doczekać swojej 18-stki, ale ten wiek mógłby zostać na wieczność :)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto la, sto la! Spełnienia marzeń kochana! :)
  MVRSELIUV-BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Spóźnione wszystkiego najlepszego! ♥
  /Liseł
  NASZ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. Również byłam na tym filmie z moim chłopakiem :)

  miss-and-jess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Spóźnione sto lat :)
  http://official-patty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Spóźnione, ale: spełnienia marzeń :)
  Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Uważam, że blog o modzie i urodzie nie powinien się wiązać z twoimi urodzinami, ponieważ nie jest to na temat. Wygląda na to, że chciałaś wciągnąć dwie sławniejsze osoby po to by zabłysnąć.

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze będą usuwane. Za każdy komentarz serdecznie dziękuje i zachęcam do zaobserwowania bloga, aby być na bieżąco ze wszystkimi postami! ❤ Jeżeli twój blog mi się spodoba, z pewnością odwzajemnię obserwację.